Народна театр-студія «Арлєкіно»

Дорогі друзі, ми продовжуємо знайомити вас із учасниками театральної імпрези «Відкрита брама», і сьогодні ми раді представити вам – Народний театр-студію «Арлєкіно»

“Арлєкіно”, працює на базі Палацу культури та спорту “Хімік”, нещодавно відсвяткував свій тридцятирічній ювілей. Тут виросли цілі покоління акторів-аматорів. За цей час було поставлено більше сотні вистав за творами українських та світових авторів, серед яких: А. Кампанілле, Леся Українка, М. Старицький, А. Чехов, Т. Шевченко, О. Пушкін, А. Крісті, М. Метерлінк, К. Маньє, Р. Куні, М. Камолетті та багато інших. У репертуарі театру-студії — казки, комедії, мелодрами, п’єси “театру абсурду”, детективи.

За час свого існування театр був учасником і переможцем у багатьох всеукраїнських та міжнародних театральних фестивалях, де грав вистави українською ,російською та французькою мовою. Склад театру поділяється на три вікові категорії. Кожна вікова категорія має свої вистави. 25 років колективом керує Лукашук Діна Миколаївна.

У найближчих планах театру-студії “Арлекіно” премьера вистави “Енні”. В її основу покладений популярний бродвейський мюзикл кінця 70-х років, заснований на коміксі Харольда Грея “Маленька сирітка Енні”.

На імпрезі «Арлєкіно» покажуть виставу за мотивами твору Агати Крісті “Свідок обвинувачення”. Прем’єра вистави відбулася у травні 2016 року.

Поділитися: