День четвертий – «Дев’ятий урок»

Заключною виставою театральної імпрези «Відкрита брама» стала вистава «Дев’ятий урок» Народного молодіжного театру «Від Ліхтаря» – режисер-постановник Баюн Олена Юріївна, режисер Артем Вишневський.

Анотація до вистави:
«…та що Вони там знають? Хіба Їм відомо, що таке “відповідальність”? Що таке “справжні почуття”? Що таке “реальне життя”?..»
Втім, після щоденного перегляду стрічки новин виникають сумніви, що усе це повністю відоме дорослим. Почасти саме вони, підлітки, знову й знову демонструють, що таке довіра і щирість, нагадують про наш спільний обов’язок: вірити у себе, своїх рідних і близьких, у свою Країну та її майбутнє.

Авторами вистави “Дев’ятий урок”, від першого слова до останнього знака оклику є вихованці театру “Від ліхтаря”. Написана і поставлена у 2016 році. Це лише частинки їхніх Переконань, їхніх Вагань і Сумнівів, їхнього Світла.
І вони знають, наскільки важливо, щоб Тебе почули…

Поділитися: