Театр-студія «Маленький принц»

Дорогі друзі, ми з радістю представляємо вам одного із учасників театральної імпрези «Відкрита брама», театр-студію «Маленький принц»

Театральна студія «Маленький принц» створена у 1978 році. На даний момент нараховує у своєму складі сім навчальних груп. За останні роки кількість студійців зросла від 40 до 100 дітей, віком від 6 до 16 років. Навчання в студії, передбачає освоєння основ таких предметів як: майстерність актора, пластика, постановку голосу, художнє оформлення вистави. Всі предмети пов’язані між собою, а вміння та навики здобуті на заняттях використовуються у виставах.

Освітня діяльність студії здійснюється завдяки авторським програмам педагогів студії.
«Маленький принц» тісно співпрацює з загально-освітніми навчальними закладами, дитячими лікарнями, притулком для неповнолітніх, навчально-реабілітаційним центром «Особлива дитина».
Є учасником різноманітних театральних, творчих заходів.

Часто експериментують , працюючи в різних жанрах(шоу, комедії, композиції, казки, драми).

Зразкова театр-студія «Маленький принц» є дипломантом, лауреатом, володарем Гран-прі багатьох Міжнародних та Всеукраїнських театральних фестивалів. Зокрема «Золота маска» Нетішин, «Казковий карнавал» Львів, «Птах» Нижнє селище Закарпаття, «Казка у гаю» Львів, «Маски Мельпомени» Харків, «В кулісах душі» смт.Пісочин Харків, «Паралельні світи» Барановичі Білорусія, «Prednášam, teda som»Кремніца Словаччина, організатор і учасник фестивалю «ЛіхтАр» .
Художнім керівником, та режисером-постановником “Маленького принца” наразі є Нікітіна Галина Пантелеймонівна.
На “Відкритій брамі” покажуть виставу “Летючкіна любов” за Р.Орешником, у постановці Нікітіної Г.П.

Поділитися: